Oferty Specjalne

mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Bronowice, Bronowice Wielkie
symbol oferty KNP-MS-59439
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Bronowice, Bronowice Wielkie
1 pokój 33 m2
mieszkanie na wynajem - Kraków, Podgórze, Zabłocie, Ślusarska
symbol oferty KNP-MW-74995
Mieszkanie na wynajem Kraków, Podgórze, Zabłocie, Ślusarska
2 pokoje 40 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Stare Miasto, Gertrudy
symbol oferty KNP-MS-75225
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Stare Miasto, Stare Miasto, Gertrudy
3 pokoje 40 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Stare Miasto
symbol oferty KNP-MS-76361
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Stare Miasto
3 pokoje 63 m2
lokal na wynajem - Kraków, Grzegórzki, Pułkownika Francesco Nullo
symbol oferty KNP-LW-76414
Lokal na wynajem Kraków, Grzegórzki , Pułkownika Francesco Nullo
  110 m2
lokal na wynajem - Kraków, Podgórze, Wielicka
symbol oferty KNP-LW-76652
Lokal na wynajem Kraków, Podgórze , Wielicka
  744 m2
>

zostaw nam swoje dane a my zajmiemy się resztą

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę zaznaczyć to pole

Aktualności z rynku nieruchomości

O lokowaniu kapitału w nieruchomości pod wynajem.

24.10.2017
Lokowanie kapitału w nieruchomościach to trend panujący przede wszystkim w dużych, uniwersyteckich miastach. O intratności tego typu inwestycji jest przekonana coraz większa ilość Polaków, zwłaszcza ci ...
czytaj więcej

O użytkowaniu wieczystym i zmianach, jakie nastąpią

18.09.2017
Użytkowanie wieczyste zakładało użytkowanie danego gruntu na okres 99 lat. W obecnej formie ustawy brakowało przewidywań, co stanie się z danym gruntem oraz prawami własności lokali, które zostały na nim ...
czytaj więcej

Profesjonaliści w swojej dziedzinie

Daniel Darowski Premium Estates daniel@premium-estates.pl +48 570 200 994
Dagmara Przybylska Premium Estates dagmara@premium-estates.pl +48 570 600 706
Agnieszka Żuraniewska Premium Estates agnieszka@premium-estates.pl +48 570 600 992
Borys Tovmasian Premium Estates borys@premium-estates.pl +48 575 700 799
Mateusz Cnota Premium Estates m.cnota@premium-estates.pl +48 570 000 239
Bartłomiej Kowal Premium Estates bartlomiej@premium-estates.pl +48 570 600 848
Oskar Sękowski Premium Estates oskar@premium-estates.pl +48 570 400 284
Paulina Bryś Premium Estates paulina@premium-estates.pl +48 575 600 490
Konrad Hrabia Premium Estates konrad@premium-estates.pl +48 570 400 883
Maryla Gdak-Gołębiowska Premium Estates Warszawa maryla@premium-estates.pl +48 570 400 282

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu dotosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.

rozumiem