Oferty Specjalne

lokal na wynajem - KRAKÓW, Podgórze
symbol oferty KNP-LW-85632
Lokal na wynajem KRAKÓW, Podgórze
5 pokoi 209 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Ruczaj
symbol oferty KNP-MS-85830
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Dębniki, Ruczaj
2 pokoje 51 m2
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bemowo
symbol oferty KNP-MS-86994
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa, Bemowo
3 pokoje 60 m2
dom na sprzedaż - Grębynice, Jodłowa
symbol oferty KNP-DS-87368
Dom na sprzedaż Grębynice, Grębynice , Jodłowa
6 pokoi 320 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Żabiniec
symbol oferty KNP-MS-87547
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, Żabiniec
4 pokoje 136 m2
lokal na sprzedaż - Kraków, Podgórze, Stare Podgórze
symbol oferty KNP-LS-87966
Lokal na sprzedaż Kraków, Podgórze, Stare Podgórze
2 pokoje 68 m2
>

zostaw nam swoje dane a my zajmiemy się resztą

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę zaznaczyć to pole

Aktualności z rynku nieruchomości

O lokowaniu kapitału w nieruchomości pod wynajem.

24.10.2017
Lokowanie kapitału w nieruchomościach to trend panujący przede wszystkim w dużych, uniwersyteckich miastach. O intratności tego typu inwestycji jest przekonana coraz większa ilość Polaków, zwłaszcza ci ...
czytaj więcej

O użytkowaniu wieczystym i zmianach, jakie nastąpią

18.09.2017
Użytkowanie wieczyste zakładało użytkowanie danego gruntu na okres 99 lat. W obecnej formie ustawy brakowało przewidywań, co stanie się z danym gruntem oraz prawami własności lokali, które zostały na nim ...
czytaj więcej

Profesjonaliści w swojej dziedzinie

Daniel Darowski Premium Estates daniel@premium-estates.pl
Dagmara Przybylska-Pazdan Premium Estates dagmara@premium-estates.pl +48 570 600 706
Marta Cieślik Premium Estates marta@premium-estates.pl +48 505 694 664
Paweł Hajduczenia Premium Estates pawel@premium-estates.pl +48 570 400 309
Dominik Kiper Premium Estates dominik@premium-estates.pl +48 570 400 783
Kamil Korzec Premium Estates k.korzec@premium-estates.pl +48 570 400 284
Norbert Kopeć Premium Estates norbert@premium-estates.pl +48 570 600 992
Izabela Machniak Premium Estates i.machniak@premium-estates.pl +48 577 499 144
Sławomir Machno Premium Estates slawek@premium-estates.pl +48 570 609 405
Hubert Osika Premium Estates hubert@premium-estates.pl +48 575 600 490
Maciej Leputa Premium Estates maciej@premium-estates.pl +48 575 700 799

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu dotosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.

rozumiem