Oferty Specjalne

mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Stare Miasto, pl. Na Groblach
symbol oferty KNP-MS-78204
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Stare Miasto, Stare Miasto, pl. Na Groblach
3 pokoje 82 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Ruczaj
symbol oferty KNP-MS-78291
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Dębniki, Ruczaj
3 pokoje 61 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Stare Miasto, Kazimierz, Dietla
symbol oferty KNP-MS-78616
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Stare Miasto, Kazimierz, Dietla
3 pokoje 67 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Grzegórzki, Lema
symbol oferty KNP-MS-78668
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Grzegórzki , Lema
4 pokoje 69 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Zwierzyniec, Księcia Józefa
symbol oferty KNP-MS-78714
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Zwierzyniec , Księcia Józefa
4 pokoje 70 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Bronowice, Bronowice Wielkie
symbol oferty KNP-MS-78955
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Bronowice, Bronowice Wielkie
  45 m2
>

zostaw nam swoje dane a my zajmiemy się resztą

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę zaznaczyć to pole

Aktualności z rynku nieruchomości

O lokowaniu kapitału w nieruchomości pod wynajem.

24.10.2017
Lokowanie kapitału w nieruchomościach to trend panujący przede wszystkim w dużych, uniwersyteckich miastach. O intratności tego typu inwestycji jest przekonana coraz większa ilość Polaków, zwłaszcza ci ...
czytaj więcej

O użytkowaniu wieczystym i zmianach, jakie nastąpią

18.09.2017
Użytkowanie wieczyste zakładało użytkowanie danego gruntu na okres 99 lat. W obecnej formie ustawy brakowało przewidywań, co stanie się z danym gruntem oraz prawami własności lokali, które zostały na nim ...
czytaj więcej

Profesjonaliści w swojej dziedzinie

Daniel Darowski Premium Estates daniel@premium-estates.pl +48 570 200 994
Dagmara Przybylska Premium Estates dagmara@premium-estates.pl +48 570 600 706
Agnieszka Kapusta Premium Estates agnieszka@premium-estates.pl +48 570 600 992
Borys Tovmasian Premium Estates borys@premium-estates.pl +48 575 700 799
Paulina Bryś Premium Estates paulina@premium-estates.pl +48 575 600 490
Konrad Hrabia Premium Estates konrad@premium-estates.pl +48 570 400 883
Paweł Hajduczenia Premium Estates pawel@premium-estates.pl +48 570 400 309
Natalia Bruzdewicz Premium Estates natalia@premium-estates.pl +48 570 400 928
Marta Cieślik Premium Estates marta@premium-estates.pl +48 570 000 239
Maryla Gdak-Gołębiowska Premium Estates Warszawa maryla@premium-estates.pl +48 570 400 282

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu dotosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.

rozumiem