Oferty Specjalne

mieszkanie na wynajem - Kraków, Centrum, Pijarska
symbol oferty KNP-MW-74183
Mieszkanie na wynajem Kraków, Centrum , Pijarska
3 pokoje 70 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Podgórze
symbol oferty KNP-MS-78915
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Podgórze
6 pokoi 158 m2
dom na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Witkowice, os. Witkowice Nowe
symbol oferty KNP-DS-78932
Dom na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, Witkowice, os. Witkowice Nowe
9 pokoi 630 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Stare Miasto
symbol oferty KNP-MS-78989
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Stare Miasto
2 pokoje 67 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Stare Miasto
symbol oferty KNP-MS-79083
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Stare Miasto
3 pokoje 73 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Śródmieście, Józefa Sarego
symbol oferty KNP-MS-79688
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Śródmieście , Józefa Sarego
4 pokoje 100 m2
>

zostaw nam swoje dane a my zajmiemy się resztą

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę zaznaczyć to pole

Aktualności z rynku nieruchomości

O lokowaniu kapitału w nieruchomości pod wynajem.

24.10.2017
Lokowanie kapitału w nieruchomościach to trend panujący przede wszystkim w dużych, uniwersyteckich miastach. O intratności tego typu inwestycji jest przekonana coraz większa ilość Polaków, zwłaszcza ci ...
czytaj więcej

O użytkowaniu wieczystym i zmianach, jakie nastąpią

18.09.2017
Użytkowanie wieczyste zakładało użytkowanie danego gruntu na okres 99 lat. W obecnej formie ustawy brakowało przewidywań, co stanie się z danym gruntem oraz prawami własności lokali, które zostały na nim ...
czytaj więcej

Profesjonaliści w swojej dziedzinie

Daniel Darowski Premium Estates daniel@premium-estates.pl +48 570 200 994
Dagmara Przybylska Premium Estates dagmara@premium-estates.pl +48 570 600 706
Agnieszka Kapusta Premium Estates agnieszka@premium-estates.pl +48 570 600 992
Borys Tovmasian Premium Estates borys@premium-estates.pl +48 575 700 799
Paulina Bryś Premium Estates paulina@premium-estates.pl +48 575 600 490
Konrad Hrabia Premium Estates konrad@premium-estates.pl +48 570 400 883
Paweł Hajduczenia Premium Estates pawel@premium-estates.pl +48 570 400 309
Natalia Bruzdewicz Premium Estates natalia@premium-estates.pl +48 570 400 928
Marta Cieślik Premium Estates marta@premium-estates.pl +48 570 000 239
Maryla Gdak-Gołębiowska Premium Estates Warszawa maryla@premium-estates.pl +48 570 400 282

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu dotosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.

rozumiem