Oferty Specjalne

mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Czerwony
symbol oferty KNP-MS-89541
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Prądnik Czerwony
4 pokoje 128 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Czerwony, Reduta
symbol oferty KNP-MS-90266
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Prądnik Czerwony , Reduta
5 pokoi 194 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Pychowice
symbol oferty KNP-MS-90271
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Pychowice
4 pokoje 118 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Stare Miasto, Topolowa
symbol oferty KNP-MS-90277
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Stare Miasto, Stare Miasto, Topolowa
2 pokoje 50 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Stare Miasto, Topolowa
symbol oferty KNP-MS-90278
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Stare Miasto, Stare Miasto, Topolowa
4 pokoje 82 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Stare Miasto, Rakowicka
symbol oferty KNP-MS-90337
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Stare Miasto, Stare Miasto, Rakowicka
2 pokoje 50 m2
>

zostaw nam swoje dane a my zajmiemy się resztą

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę zaznaczyć to pole

Aktualności z rynku nieruchomości

O lokowaniu kapitału w nieruchomości pod wynajem.

24.10.2017
Lokowanie kapitału w nieruchomościach to trend panujący przede wszystkim w dużych, uniwersyteckich miastach. O intratności tego typu inwestycji jest przekonana coraz większa ilość Polaków, zwłaszcza ci ...
czytaj więcej

O użytkowaniu wieczystym i zmianach, jakie nastąpią

18.09.2017
Użytkowanie wieczyste zakładało użytkowanie danego gruntu na okres 99 lat. W obecnej formie ustawy brakowało przewidywań, co stanie się z danym gruntem oraz prawami własności lokali, które zostały na nim ...
czytaj więcej

Profesjonaliści w swojej dziedzinie

Daniel Darowski Premium Estates daniel@premium-estates.pl
Dagmara Przybylska-Pazdan Premium Estates dagmara@premium-estates.pl +48 570 600 706
Paweł Hajduczenia Premium Estates pawel@premium-estates.pl +48 570 400 309
Dominik Kiper Premium Estates dominik@premium-estates.pl +48 570 400 783
Kamil Korzec Premium Estates k.korzec@premium-estates.pl +48 570 400 284
Norbert Kopeć Premium Estates norbert@premium-estates.pl +48 570 600 992
Sławomir Machno Premium Estates slawek@premium-estates.pl +48 570 609 405
Agnieszka Kapusta Premium Estates agnieszka@premium-estates.pl +48 570 603 406
Kacper Zgórski Premium Estates kacper@premium-estates.pl +48 570 608 403
Marta Tomaszczyk Premium Estates m.tomaszczyk@premium-estates.pl +48 570 400 928

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu dotosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.

rozumiem