Oferty Specjalne

lokal na wynajem - Kraków, Stare Miasto, Słowackiego
symbol oferty KNP-LW-78257
Lokal na wynajem Kraków, Stare Miasto, Stare Miasto, Słowackiego
3 pokoje 359 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Ruczaj
symbol oferty KNP-MS-83313
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Ruczaj, Ruczaj
3 pokoje 60 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Olsza II, Olsza
symbol oferty KNP-MS-83654
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Olsza II, Olsza
1 pokój 24 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Krowodrza, Mazowiecka
symbol oferty KNP-MS-84288
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Krowodrza , Mazowiecka
3 pokoje 71 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Wzgórza Krzesławickie
symbol oferty KNP-MS-84557
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Wzgórza Krzesławickie
2 pokoje 40 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Czerwony
symbol oferty KNP-MS-84574
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Prądnik Czerwony, Prądnik Czerwony
5 pokoi 194 m2
>

zostaw nam swoje dane a my zajmiemy się resztą

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę zaznaczyć to pole

Aktualności z rynku nieruchomości

O lokowaniu kapitału w nieruchomości pod wynajem.

24.10.2017
Lokowanie kapitału w nieruchomościach to trend panujący przede wszystkim w dużych, uniwersyteckich miastach. O intratności tego typu inwestycji jest przekonana coraz większa ilość Polaków, zwłaszcza ci ...
czytaj więcej

O użytkowaniu wieczystym i zmianach, jakie nastąpią

18.09.2017
Użytkowanie wieczyste zakładało użytkowanie danego gruntu na okres 99 lat. W obecnej formie ustawy brakowało przewidywań, co stanie się z danym gruntem oraz prawami własności lokali, które zostały na nim ...
czytaj więcej

Profesjonaliści w swojej dziedzinie

Daniel Darowski Premium Estates daniel@premium-estates.pl
Dagmara Przybylska-Pazdan Premium Estates dagmara@premium-estates.pl +48 570 600 706
Paulina Bryś Premium Estates paulina@premium-estates.pl +48 575 600 490
Paweł Hajduczenia Premium Estates pawel@premium-estates.pl +48 570 400 309
Marta Cieślik Premium Estates marta@premium-estates.pl +48 505 694 664
Maryla Gdak-Gołębiowska Premium Estates Warszawa maryla@premium-estates.pl +48 570 400 282
Tomasz Cisowski Premium Estates tomasz@premium-estates.pl +48 575 700 799
Agnieszka Sowa Premium Estates a.sowa@premium-estates.pl +48 570 400 883
Dominik Kiper Premium Estates dominik@premium-estates.pl +48 570 400 783
Paweł Pokrywka Premium Estates p.pokrywka@premium-estates.pl +48 570 600 848
Kamil Korzec Premium Estates k.korzec@premium-estates.pl +48 570 400 284
Norbert Kopeć Premium Estates norbert@premium-estates.pl +48 570 600 992
Izabela Machniak Premium Estates i.machniak@premium-estates.pl +48 577 499 144
Izabela Łach Premium Estates izabela@premium-estates.pl +48 570 400 928
Natalia Majewska Premium Estates n.majewska@premium-estates.pl +48 570 608 403
Filip Mierzwiński Premium Estates filip@premium-estates.pl +48 570 606 408
Paulina. Koszycka Premium Estates p.koszycka@premium-estates.pl +48 570 609 405
Grzegorz Bieś Premium Estates g.bies@premium-estates.pl +48 570 603 406

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu dotosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.

rozumiem