Oferty Specjalne

lokal na wynajem - Kraków, Stare Miasto, Słowackiego
symbol oferty KNP-LW-78257
Lokal na wynajem Kraków, Stare Miasto, Stare Miasto, Słowackiego
3 pokoje 359 m2
dom na sprzedaż - Kielce
symbol oferty KNP-DS-78385
Dom na sprzedaż Kielce
6 pokoi 440 m2
mieszkanie na wynajem - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Kobierzyńska
symbol oferty KNP-MW-78921
Mieszkanie na wynajem Kraków, Dębniki, Ruczaj, Kobierzyńska
3 pokoje 41 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Stare Miasto, Kazimierz, Dietla
symbol oferty KNP-MS-79690
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Stare Miasto, Kazimierz, Dietla
3 pokoje 67 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Stare Miasto, Kazimierz
symbol oferty KNP-MS-80079
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Stare Miasto, Kazimierz
3 pokoje 94 m2
lokal na wynajem - Kraków, Bronowice, Bronowice Małe
symbol oferty KNP-LW-80448
Lokal na wynajem Kraków, Bronowice, Bronowice Małe
  158 m2
>

zostaw nam swoje dane a my zajmiemy się resztą

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę zaznaczyć to pole

Aktualności z rynku nieruchomości

O lokowaniu kapitału w nieruchomości pod wynajem.

24.10.2017
Lokowanie kapitału w nieruchomościach to trend panujący przede wszystkim w dużych, uniwersyteckich miastach. O intratności tego typu inwestycji jest przekonana coraz większa ilość Polaków, zwłaszcza ci ...
czytaj więcej

O użytkowaniu wieczystym i zmianach, jakie nastąpią

18.09.2017
Użytkowanie wieczyste zakładało użytkowanie danego gruntu na okres 99 lat. W obecnej formie ustawy brakowało przewidywań, co stanie się z danym gruntem oraz prawami własności lokali, które zostały na nim ...
czytaj więcej

Profesjonaliści w swojej dziedzinie

Daniel Darowski Premium Estates daniel@premium-estates.pl +48 570 200 994
Dagmara Przybylska Premium Estates dagmara@premium-estates.pl +48 570 600 706
Paulina Bryś Premium Estates paulina@premium-estates.pl +48 575 600 490
Paweł Hajduczenia Premium Estates pawel@premium-estates.pl +48 570 400 309
Natalia Bruzdewicz Premium Estates natalia@premium-estates.pl +48 570 400 928
Marta Cieślik Premium Estates marta@premium-estates.pl +48 570 000 239
Maryla Gdak-Gołębiowska Premium Estates Warszawa maryla@premium-estates.pl +48 570 400 282
Tomasz Cisowski Premium Estates tomasz@premium-estates.pl +48 575 700 799

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu dotosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.

rozumiem