Oferty Specjalne

obiekt na wynajem - Kraków, Stare Miasto, Rakowicka
symbol oferty KNP-BW-71067
Obiekt na wynajem Kraków, Stare Miasto, Stare Miasto, Rakowicka
  1 150 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Podgórze, Stare Podgórze
symbol oferty KNP-MS-80487
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Podgórze, Stare Podgórze
2 pokoje 44 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Stare Miasto
symbol oferty KNP-MS-83709
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Stare Miasto
3 pokoje 51 m2
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa
symbol oferty KNP-MS-84261
Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa
3 pokoje 63 m2
dom na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Wilków
symbol oferty KNP-DS-84852
Dom na sprzedaż Kocmyrzów-Luborzyca, Wilków
6 pokoi 230 m2
lokal na wynajem - Kraków, Grzegórzki, Stefana Otwinowskiego
symbol oferty KNP-LW-85151
Lokal na wynajem Kraków, Grzegórzki , Stefana Otwinowskiego
  62 m2
>

zostaw nam swoje dane a my zajmiemy się resztą

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę zaznaczyć to pole

Aktualności z rynku nieruchomości

O lokowaniu kapitału w nieruchomości pod wynajem.

24.10.2017
Lokowanie kapitału w nieruchomościach to trend panujący przede wszystkim w dużych, uniwersyteckich miastach. O intratności tego typu inwestycji jest przekonana coraz większa ilość Polaków, zwłaszcza ci ...
czytaj więcej

O użytkowaniu wieczystym i zmianach, jakie nastąpią

18.09.2017
Użytkowanie wieczyste zakładało użytkowanie danego gruntu na okres 99 lat. W obecnej formie ustawy brakowało przewidywań, co stanie się z danym gruntem oraz prawami własności lokali, które zostały na nim ...
czytaj więcej

Profesjonaliści w swojej dziedzinie

Daniel Darowski Premium Estates daniel@premium-estates.pl
Dagmara Przybylska-Pazdan Premium Estates dagmara@premium-estates.pl +48 570 600 706
Paulina Bryś Premium Estates paulina@premium-estates.pl +48 575 600 490
Paweł Hajduczenia Premium Estates pawel@premium-estates.pl +48 570 400 309
Maryla Gdak-Gołębiowska Premium Estates Warszawa maryla@premium-estates.pl +48 570 400 282
Tomasz Cisowski Premium Estates tomasz@premium-estates.pl +48 575 700 799
Agnieszka Sowa Premium Estates a.sowa@premium-estates.pl +48 570 400 883
Dominik Kiper Premium Estates dominik@premium-estates.pl +48 570 400 783
Paweł Pokrywka Premium Estates p.pokrywka@premium-estates.pl +48 570 600 848
Kamil Korzec Premium Estates k.korzec@premium-estates.pl +48 570 400 284
Norbert Kopeć Premium Estates norbert@premium-estates.pl +48 570 600 992
Izabela Machniak Premium Estates i.machniak@premium-estates.pl +48 577 499 144
Izabela Łach Premium Estates izabela@premium-estates.pl +48 570 400 928
Natalia Majewska Premium Estates n.majewska@premium-estates.pl +48 570 608 403
Filip Mierzwiński Premium Estates filip@premium-estates.pl +48 570 606 408
Paulina. Koszycka Premium Estates p.koszycka@premium-estates.pl +48 570 609 405
Grzegorz Bieś Premium Estates g.bies@premium-estates.pl +48 570 603 406
Jakub Ochodek Premium Estates j.ochodek@premium-estates.pl +48 570 000 239

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu dotosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.

rozumiem