Kariera

kariera Do naszego wciąż powiększającego się zespołu doradców poszukujemy pracowników z Krakowa i Warszawy. Nowym pracownikom oferujemy szkolenie wdrażające, potrzebne materiały do pracy, stabilną i bezstresową pracę w miłej atmosferze.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości
  • kompleksowa obsługa transakcji
  • doradztwo w zakresie zakupu lub wynajmu nieruchomości
  • pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktu z klientami

Od kandydatów oczekujemy:
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • znajomość topografii miasta
  • wysokiej kultury osobistej
  • motywacji do pracy i realizacji założonych celów
  • samodzielności, dyspozycyjności i zaangażowania w wykonywaną pracę
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Pracownikom oferujemy:
  • szkolenia wdrażające i cykliczne
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, aparat fotograficzny, itp.)
  • naukę i wsparcie merytoryczne od doświadczonych pośredników
  • jeden z najlepszych na rynku system wynagrodzeń

rozumiem