O nas

Biuro Premium Estates zostało założone w 2016 roku, jednak doświadczenie pracujących w nim specjalistów z branży nieruchomości jest budowane od wielu lat. Na rynku wyróżnia nas wysoka jakość pracy oraz kompleksowość - naszym klientom proponujemy usługi z zakresu wynajmu i sprzedaży mieszkań, zarządzania najmem, doradztwa kredytowego, prac remontowych, wykończeniowych oraz z zakresu home staging. Działamy zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym. Cechuje nas pełen profesjonalizm - dzięki wysokiej klasy specjalistom z różnych dziedzin dostarczamy usługi o najwyższej jakości, dbając o komfort i zadowolenie naszych klientów. Współpracujemy z kreatywnymi architektami, dokładnymi fachowcami i rzetelnymi doradcami. Posiadamy oddziały w Krakowie i Warszawie. Nasz zespół stale powiększa się o nowych doradców. Nieustannie zwiększamy swoje kompetencje z zakresu zarządzania nieruchomościami.

Oferujemy szeroki wachlarz usług zarówno firmom jak i osobom prywatnym. Niezależnie od tego, czy planujeszkupno mieszkania,wynajem biura czy remont, a następnie sprzedaż lokalu- jesteśmy do Twojej dyspozycji, oferując indywidualne podejście do klienta oraz dbałość o szczegóły. 

 

Zapraszamy do Naszych biur

Premium Estates I Oddział Kraków
31-202 Kraków
ul. Prądnicka 48/58
tel. 12 307 31 70

 

Premium Estates II Oddział Warszawa
01-452 Warszawa
ul. Ks. Janusza 62/182
tel. 22 299 16 18

 

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu dotosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.

rozumiem