M2 z prywatnym ogrodem i balkonem/ul. Żabiniec
Kraków, Prądnik Biały
Symbol oferty
KNP-MS-91139
Wirtualny
spacer
Szczegóły
oferty
Rodzaj budynku
apartamentowiec
Technologia budowlana
cegła
Opłaty w czynszu
wywóz śmieci, woda, CO
Opłaty wg liczników
prąd
Liczba pięter w budynku
3
Garaż
miejsce parkingowe
Stan lokalu
bardzo dobry
Stan prawny
Własność
Mies. czynsz admin.
770 PLN
Okna
PCV
Instalacje
nowe
Balkon
taras
Liczba balkonów
1
Liczba tarasów
1
Rok budowy
2000
Parking strzeżony (odległość w metrach)
100 m
Widok
na podwórko
Gaz
brak
Woda
tak - miejska
Dojazd
asfalt
Otoczenie
działki zabudowane
Ogrzewanie
miejskie
Odległość do komunikacji publicznej [m]
20 m
Odl. do sklepu [m]
100 m
Odl. do przedszkola [m]
20 m
Tarasy
taras duży
Usytuowanie
dwustronne
Drzwi antywłamaniowe
tak
Opis
Nieruchomości
PREMIUM ESTATES prezentuje na sprzedaż piękne mieszkanie z prywatnym ogródkiem przy ulicy Żabiniec. Gorąco polecam!
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona jest w dzielnicy Prądnik Biały przy ul. Żabiniec na zamkniętym osiedlu. Doskonała propozycja dla osób ceniących korzystną lokalizację oraz wysoki standard mieszkania. Odległość do Rynku Głównego i Dworca Głównego to ok. 2,5 kilometra. Tuż przy bloku znajduje się Biedronka, plac zabaw i boisko.
W niewielkiej odległości znajdują się liczne centra biurowe (m. in. Vinci, O3 Business Campus, Quattro ). Na osiedlu znajduje się pełna infrastruktura jak sklepy, banki, szkoła i przedszkola, placówki służby zdrowia czy boisko sportowe.
Tuż pod budynkiem znajduje się przystanek autobusowy: "Żabiniec".
NIERUCHOMOŚĆ:
Mieszkanie liczy 46,3 m2, a zlokalizowane jest na wysokim parterze nowoczesnego apartamentowca z 2000 roku znajdującego się na zamkniętym osiedlu.
Kameralny budynek liczący 16 mieszkań.
Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni otwartej oraz łazienki, przynależy do niego duży prywatny ogród do wyłącznego korzystania oraz balkon.
Mieszkanie jest w pełni wyposażone- nowoczesna zabudowa kuchenna z AGD, nowoczesna glazura w łazience, pokoje umeblowane.
Do mieszkania przynależy balkon. Pod balkonem jest ogrodzony ogródek do wyłącznego korzystania przez właściciela.
Ekspozycja okien na północ oraz zachód.
Mieszkanie przeszło generalny remont w 2020 roku. Wymienione wszystkie instalacje, piony, podłogi itp.
W oknach zainstalowane rolety antywłamaniowe.
Spokój okolicy, zieleń ogrodu, wnętrze o dobrej energii- wszystko to sprawia, że mieszka się tutaj bardzo komfortowo.
DODATKOWE INFORMACJE:
- Mieszkanie dostępne od zaraz.
- Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
- Pełna KW, bez obciążeń.
CENA:
Koszt zakupu: 740 000 zł
Czynsz administracyjny: 770 zł
Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat możliwości kredytowania tej nieruchomości? Nasz ekspert chętnie pomoże w wyborze najkorzystniejszej oferty finansowania dostosowanej do Twoich potrzeb. Współpracujemy z zaufanymi doradcami kredytowymi, którzy pomogą szybko i sprawnie przejść przez cały proces uzyskania kredytu.
To mieszkanie czeka na Ciebie - nie zwlekaj, zadzwoń już dziś!
KONTAKT:
Agent prowadzący:
Dominik Kiper
Doradca Ds. Nieruchomości
Premium Estates
T: +48 570 400 783
M: dominik@premium-estates.pl